Akumuliatoriaus parinkimas pagal automobilį

Taigi kaip išsirinkti akumuliatorių pagal automobilio modelį?

Tikriausiai dauguma pagalvojate, kaip neapsirikti pačiam renkantis akumuliatorių ar nebūti apgautiems turgaus „profesionalų“. Galite būti ramūs ir išsirinkti akumuliatorių patys – nes tai labai paprasta. Pateikiu trumpą ir aiškų vadovą, kaip išsirinkti tinkamą akumuliatorių pagal automobilį ir kaip neapsigauti.

1. Paprasčiausias būdas pasirinkti mūsų e-parduotuvėje „autodalių paieška“, pasirinkite savo automobilį, tuomet matote prekių grupes, pasirinkti –> akumuliatorius. Štai ir viskas, matote pasirinktam automobiliui tinkamus variantus. Belieka nuspręsti kokio gamintojo ir kokia kaina ketinate pirkti. Dar keli niuansai aprašyti žemiau.

 

 

2. Kodėl neverta rinktis pagal seną akumuliatorių?

Dauguma automobilių pardavėjų prieš parduodami pakeičia akumuliatorius į „tam kartui“ tinkančius ir silpnesnius ar žymiai galingesnius (kurie garantuos automobilio užvedimą bent jau kelis kartus), todėl vadovaudamiesi tik pagal seno akumuliatoriaus charakteristikas galite apsigauti. Nustatyti, jog įdėtas ne toks akumuliatorius galima pagal dežutės ir akumuliatoriaus proporcijas (yra vietos įdėti 2 tokius akumuliatorius ar pan.).

3. Kodėl rekomenduojami keli skirtingų charakteristikų akumuliatoriai tam pačiam automobiiui?

Pasitaiko atvejų, jog bandant įdėti akumuliatorių neužtenka vietos ir atvirkščiai – jos lieka, visa tai priklauso nuo automobilio pagaminimo šalies ir rekomendacijų tos šalies klimatui (nes perkate kitoje šalyje (su kitokiu klimatu) gamintą automobilį ). Todėl nenustebkite, jog gamintojai rekomenduoja akumuliatorių tam pačiam automobiliui kaip pvz. nuo 60Ah iki 100Ah, nes šilto klimato šalyje reikia silpnesnio akumuliatoriaus ir atvirkščiai. Tačiau nereikia skubėti įsigijus automobilį iš „šiltesnei rinkai“ skirto dėti akumuliatoriaus „šaltai rinkai“ (Lietuva ir pan. klimato šalys), nes generatoriaus krovimo galia paskaičiuota įkrauti būtent silpnesnį akumuliatorių, ko pasekoje įdėjus galingesnį – jo neįkraus iki galo ir vargu ar atlaikys garantinius 2 metus.

Mūsų parduodamiems akumuliatoriams suteikiamos garantijos:

COMLINE – 2 metai

DURACELL – 3 metai

AUTOPART – 2 metai

BAREN – 3 metai

VARTA – 2 metai

 

 

Meniu