Apie mus

Veiklą pradėjome 1993m. Šiauliuose. Daugiau nei 20 metų užsiimame naujų automobilių detalių, padangų, aksesuarų, priežiūros priemonių prekyba ir automobilių remontu bei plovimu.

Tiesiogiai dirbame su daugiau nei 60 užsienio gamintojų iš Vokietijos, Švedijos,  Ispanijos, Italijos, Anglijos, Danijos, Turkijos, Kinijos ir Lenkijos. Savo klientams siūlome didesnį nei 200 000 skirtingų automobilių detalių asortimentą, kurį nuolat atnaujiname taip, kad atitiktų Lietuvos automobilių parko poreikius. Prekiaujame tik kokybiškomis automobilių detalėmis, daugelis jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Esame vieni iš automobilių detalių rinkos lyderių. Nuolat plečiame nuosavą pardavimų tinklą Lietuvoje, turime 10 filialų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje.

Subūrėme profesionalią, dinamišką ir nuolat tobulėjančią komandą. Šiuo metu mūsų gretose dirba daugiau nei 70 profesionalių darbuotojų, nuolat keliančių savo kvalifikaciją gamintojų rengiamuose seminaruose ir stažuotėse.

Meniu