Asortimento naujienos!

AUTOERA augina raumenis! Tapome oficialiu FEDERAL-MOGUL (JAV) koncerno produktų importuotoju.

Tad mūsų siūlomo asortimento puokštę papuošė tokie PREMIUM (aukščiausia OE kokybė) segmento vardai kaip , (FERODO, CHAMPION).

FERODO -žinomiausias vardas tarp stabdžių gamintojų. 8 iš 10 populiariausių naujų automobilių Europoje iš gamyklų išrieda su FERODO stabdžiais (info šaltinis www.ferodo.com). Inovatyvūs sprendimai, aukščiausia kokybė ir efektyvumas- faktoriai, kurie lemia FERODO lyderystę stabdžių gamyboje. Keletas esminių faktų iš FERODO istorijos:

  • 1897- FERODO stabdžių dalių gamybos pradžia Didžiojoje Britanijoje
  • 1956- FERODO pirmoji pradeda tiekti diskines trinkeles masinės gamybos automobiliams (Triumph TR3)
  • 1980- FERODO pirmoji Europoje pagamina beasbestines stabdžių trinkeles
  • 1998- FERODO tampa koncerno Federal-Mogul  dalimi
  • 2005- FERODO Racing sukuria SILOXANE frikcinę medžiagą. Ši frikcinė medžiaga atlaiko žymiai aukštesnes temperatūras nei keraminė ir nepraranda stabdymo efektyvumo.
  • 2014- FERODO pradeda gaminti „žalias“ ECO-Friction technologijos trinkeles. 100% ekologiškas produktas, tausojantis gamtą ir atitinkantis visus aukščiausius žaliųjų reikalavimus.

FERODO stabdžių diskines ir būgnines trinkeles jau galite įsigyti visuose AUTOEROS padaliniuose. Netrukus pasiūlysime ir PREMIUM kokybės FERODO stabdžių diskus.

Nuoroda į palyginamuosius konkurentų stabdžių efektyvumo testus: FERODO testai

CHAMPION -dar vienas pasaulinis gamintojas, esantis rinkoje jau 100 metų! PREMIUM segmento produktai- filtrai, žvakės, valytuvai.

Pirmasis pasaulyje konvejeriniu būdu gamintas automobilis Ford Model T buvo komplektuojamas būtent CHAMPION žvakėmis (1908 metai). Šiuo metu dauguma CHAMPION žvakių yra gaminamos Prancūzijoje, kai 2013m. buvo nupirkta gamykla ir technologinis centras Chazelles-sur-Lyon. Europoje CHAMPION šiuo metu geriausiai žinomas dėl puikios filtrų pasiūlos ir ypatingai patrauklių kainų.

Meniu