Autodalys internetu – kodėl verta?

Paliečiant aktualią temą: automobilio detalių pasirinkimas bei pats pirkimo internetu procesas – neduoda ramybės daugeliui. Pagrindiniai klausimai: 1. Ar yra detalė vietoje? 2. Kuo skiriasi vienodos dalys skirtinga kaina? 3. Kaip išsirinkti pačiam? 4. Kada bus pristatytas užsakymas? 5. Ar bus nuolaida? 
Visų pirma norime nuraminti, jog pirkdami internetu nieko neprarandate, bet gaunate naudą, kadangi galite patys ramiai nuspręsti, kurią dalį pirkti, o ne tai ką „perša“ pardavėjas, dalis galėsite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu, nereikia skubėti po darbo į auto dalių parduotuvę, reali 14 darbo dienų prekės ar pinigų grąžinimo garantija. Trumpas vadovas užsakinėjantiems dalis mūsų internetinėje parduotuvėje http://eshop.autoera.lt/.
1. Pasirinkus bet kurią dalį mūsų e-parduotuvėje ir paspaudus tiesiog ant pavadinimo ar prekės kodo atsidarys langas, kuriame yra nurodytas tos prekės konkretus likutis pagal mūsų filialus.
2. Detalės kaina visais atvejais nusako ir kokybę: aukštesnė kaina – aukštesnė kokybė. Taip pat ne visi Vokiečių gamintojai (ar kiti), gamina dalis būtent toje šalyje, gamyba paplitusi gana plačiai, tačiau baimintis nėra ko, nes kokybė atitinka visus aukščiausius reikalavimus ir standartus. Be to daugumos „vidutinių“ ar „žemesnių“ gamintojų dalys tarnauja gana ilgą laiką (kainos ir kokybės santykiu), tiesiog reikia nuspręsti kas Jums svarbiausia. Vis dėl to pigios autodalys dažniausiu atveju tarnauja trumpiau lyginant su aukštos kokybės autodalimis.
3. Kaip išsirinkti dalį mūsų e-parduotuvėje: pasirenkate „AUTODALIŲ PAIEŠKA“, suvedate automobilio duomenis ir pasirenkate reikiamas dalis pagal pogrupius.
4. Užsakymo pristatymo terminai yra nurodyti puslapio kairėje pusėje „Pristatymas“. Taip pat patogus įrankis mūsų puslapyje – prie kiekvienos prekės yra „skaičiuoklė“ – galite pasižiūrėti kada gausite prekę pasirinkus pristatymo būdą.

Meniu