COMLINE naujienos!

com-disk

Mūsų eshope COMLINE stabdžių diskų kainos yra nurodytos už 2vnt (komplekto kaina). Tad lygindami su konkurentais, nepamirškite jų kainų padauginti x2 !

Išimtys (pardavinėjami po vieną 1vnt.):

  • galiniai diskai su integruotais guoliais (Renault, Peugeot, Citroen)
  • Touareg, Q7, Cayenne priekiniai diskai, kurie skiriasi pusėmis (kairė ≠ dešinė)

Užsakomųjų diskų iš EU sandėlių kaina yra už 1 vnt.

 

Kitos aktualios naujienos iš COMLINE (UK, https://www.comline.uk.com/).

COMLINE stabdžių diskai nuo šiol tiekiami padengti specialiais antikoroziniais dažais.
Pagrindiniai dažytų COMLINE diskų privalumai:

  • mechanikams nebereikia eikvoti laiko ir tirpiklių, siekiant pašalinti tepalo sluoksnį nuo seno tipo disko
  • dažai apsaugo diską nuo rūdžių-prailginamas disko tarnavimo laikas
  • užtikrinamas geresnis šiluminis laidumas intensyviai stabdant-nėra metalo rūdžių sluoksnių ventiliuojamų diskų viduje, kurie trukdo pašalinti karštį

COMLINE stabdžių diskai dengiami specialiais patentuotais dažais, kurie neturi jokio neigiamo poveikio stabdymo efektyvumui. Tai ne tie sidabriniai dažai, kuriais anksčiau žmonės dažydavo radiatorius… 

Stabdžių diskų dažai pagaminti vandens pagrindu, dengiamo sluoksnio storis 5-10μm. Dažų terminis atsparumas apie 400°C. Tai reiškia, kad intensyvaus stabdymo metu dažai nenudega ir tai užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo korozijos.

comline-clutch

Antra naujiena iš COMLINE -tai žymiai platesnis sankabų asortimentas ir naujos konkurencingos žemesnės kainos, adaptuotos Lietuvos rinkai.

Šiuo metu AUTOEROS sandėliuose rasite daugiau nei 130 skirtingų pozicijų COMLINE sankabų komplektų, kuriuos galime pristatyti tą pačią dieną.

COMLINE sankabų pasiūloje rasite ir komplektus su „kietais“ vienmasiais smagračiais, kurie skirti pakeisti originalius dvimasius smagračius. Beje, šiems smagračių komplektams taip pat turime remontinius sankabos komplektus. Juos lengva atskirti pagal kodaciją ECK243 -> ECK243-SK. Dėmesio- šių sankabos komplektų (kodo gale …-SK) negalima dėti ant dvimasių smagračių- jie skirti tik „kietiems“ smagračiams.

back-button

Meniu