DPF Filtrai

Vienas iš daugiausiai problemų keliančių dyzelinių automobilių elementų- tai DPF arba dar paprasčiau vadinamas suodžių filtras. Užsikišus šiam filtrui, meistriukai dažnai siūlo šį elementą „išoperuoti“. Po amputacijos automobilis važiuoja, bet atsiranda kita problema-dūmingumas. Tačiau AUTOERA turi kitą sprendimą. Nuo šiol mūsų sandėliuose rasite DPF filtrus populiariausiems automobiliams. Gamintojas- kompanija AS SLU, įsikūrusi Ispanijos Navarra regione. Ši gamykla tiekia DPF ir katalizatorius daugeliui žinomų išmetimo sistemų kompanijų (pvz. Walker, Bosal, MTS ir kt.).

Šie DPF filtrai nėra universalūs, bet taip vadinami „direct-fit“ tipo, t.y. skirti būtent tam automobiliui ir pagaminti lygiai taip pat, kaip originalus automobilio DPF filtras. Kiekvienas DPF filtras turi unikalų, tik jam skirtą sertifikatą.

AS SLU suodžių filtrų „koriai“ gali būti gaminami iš dviejų skirtingų medžiagų: silikono karbido (SiC, pilkos spalvos mineralas) arba Cordierito (aliuminio magnio silikato, rusvos spalvos). Cordieritas yra atsparesnis terminiam šokui, t.y. plečiasi mažiau prie aukštos temperatūros ir todėl mažiau skilinėja. Todėl AUTOERA importuoja šio tipo DPF filtrus. 

Gamyklinis AS SLU katalogas pasiekiamas čia: AS catalog

Visą AUTOEROS laikomą DPF asortimentą matysite click DPF . Sandėliuose laikomas asortimentas bus pastoviai plečiamas, taip pat atsižvelgsime ir į klientų pageidavimus.

Be to, netrukus pasiūlysime galimybę užsisakyti DPF filtrus, kurių nėra Lietuvoje, tiesiai iš gamintojo.

Meniu